Průvodce novým podnikáním

Pokud si myslíte, že se vám v podnikání nedaří, prostudujte si Průvodce novým podnikáním, který vám ukáže nové cesty a možnosti. Podnikání, to je zejména hledání nových možností, jak uspokojit potřeby svých zákazníků (a vydělat na tom). U nás dost podnikatelů nadává, že se tu podniká špatně. Je běžné, že jich hodně skončí do tří let. Podle mě je to tím, že berou své podnikání jen jako zaměstnání. Čekají přitom, že jim někdo najde zakázky, oni že jen budou dělat svoji práci. Podnikání je nutné brát jako poslání. Nevzdát se, když se nedaří. Stanovit si cíl a jít si tvrdě za ním přes všechny překážky. Najděte ve svém podnikání nové možnosti!

Původce novým podnikáním (Jak znovu nastartovat podnikání a jít novou cestou?)

Co průvodce novým podnikáním obsahuje?

Průvodce je v současné době v přípravě. Berte proto jeho dále uvedený obsah jen jako orientační. Vše se může změnit. Další informace budou uvedeny později. Čím více lidí si jej takto vyžádá, tím dříve se k jeho dokončení dokopu. Navíc, máte možnost ovlivnit obsah průvodce. Uvítám proto, pokud mi napíšete dole v komentářích vaše návrhy a připomínky, na co bych neměl v průvodci zapomenout. Rozhodně bude zajímavější tvořit obsah průvodce, kde budu mít možnost reagovat na požadavky čtenářů. Sám můžu pokládat některé skutečnosti za samozřejmé, pro mnohé další to může být naopak neznámé. Napište, co vás zajímá, na co hledáte odpověď. Pro inspiraci nabízím dále předběžný obsah průvodce. Ten se může samozřejmě ještě zásadně změnit.

Část 1 - cesta

 • Proč se daří v podnikání jen někomu?
 • Jak se vydat na cestu k novému cíli?
 • Mapa (plán) cesty

Část 2 - produkt

 • Jak najít, co umím, co mě baví, co lidé potřebují?
 • Jak vybrat produkt, o který bude zájem?
 • Cena a hodnota produktu

Část 3 - strategie

 • Jak použít k prodeji internet?
 • Jak působit na zákazníka, aby nakoupil?
 • Automatizovaný prodejní web (Funnel)

Část 4 - systém

 • Jak si zřídit a provozovat vlastní web?
 • Jak udělat z webu automat na peníze?
 • Nástroje prodejního webu

Jak je možné Průvodce novým podnikáním získat?

Pokud vás téma průvodce zaujalo, zadejte ve formuláři svůj e-mail. Až bude vše hotovo, rád vám ho (po dokončení!) na zadaný e-mail pošlu. Mezitím budete zařazeni do skupiny čtenářů mých webů, které zajímá podnikání na internetu. Mohou Vám proto být občas a nepravidelně zaslány tipy, jak zřídit a provozovat automatizovaný prodejní web.

Chápu, že někdo nechce svůj e-mail zadat. Snad proto, že se bojí následného masívního spamu. Je pravda, že těmto zájemcům o mého průvodce následně občas pošlu další e-mail s tím, co nového mám pro ně k dispozici, co by mohlo průvodce vhodně doplnit. Předpokládám, že by to nemělo nikomu vadit. Budou to vždy jen informace, které se týkají podnikání na internetu. Informace, které vám ukáží další možnosti online podnikání. V každém e-mailu je přitom možné se okamžitě odhlásit z odesílání dalších e-mailů. Rozhodně se za vás na to nebudu zlobit, pokud se odhlásíte. Nerad bych vás otravoval něčím, co vás nezajímá.

Jaký je další krok?

Zaujalo vás téma průvodce? Pokud ano, zadejte do formuláře e-mail, na který vám ho mám (po dokončení!) poslat. Pokud ne, podívejte se na další průvodce, mám jich ke stažení více. Každý probírá jinou tématiku, každý vám dá jiné znalosti o podnikání na internetu.

Jaký je váš názor, co si o tom myslíte?

Stáhli jste si některého mého průvodce? Našli jste v něm pro vás nové a užitečné informace? Průvodce jsem psal s cílem seznámit zájemce s danou problematikou. Upozornit je na důležité skutečnosti a varovat je před zbytečnostmi. Protože má každý z vás jiné znalosti a požadavky, nebylo to snadné. Uvítám, pokud mi v komentáři dole pod textem napíšete, co vás v průvodci nejvíce zaujalo. Budu také rád za názor, na co jsem zapomněl, nebo co nebylo dostatečně vysvětleno. Vaše názory pomohou zkvalitnit další informace o podnikání na internetu, které pro vás připravuji.

Opt In Image
POKUD CHCETE VĚDĚT VÍCE, ...

Pokud chcete nastartovat své podnikání, (PŘIPRAVUJI) pro vás Průvodce průvodce novým podnikáním. Pokud zadáte svůj e-mail, po dokončení vám ho na něj pošlu. Podrobné informace ZDE! Zadejte svůj e-mail a klikněte na tlačítko ANO, to mě zajímá. Průvodce Vám bude PO DOKONČENÍ doručen zdarma. Současně budete ihned zařazeni do skupiny čtenářů mých webů, které zajímá podnikání na internetu. Mohou Vám proto být občas zaslány tipy, jak se dá zřídit a provozovat automatizovaný prodejní web (lze se kdykoliv odhlásit).

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.